Wesele w Lublinie

U nas warto zorganizować Wesele!

Ślub i wesele to szczególnie wyjątkowy dzień w życiu Młodej Pary. Dlatego najczęściej chcemy go świętować z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie czy marzy nam się huczne wesele, czy też obiad weselny w kameralnym gronie, Restauracja Calvados to najlepsze miejsce na wesele w Lublinie i okolicach. Dokładamy wszelkich starań, aby impreza była niezapomniana. Najlepszy dowód na to stanowią pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów.

Co oferujemy?

Naszą restaurację wyróżnia tradycyjna, domowa kuchnia z użyciem tylko naturalnych surowców, a nie z mrożonych czy przygotowanych wcześniej półproduktów. Rodzinne lubelskie smaki odnajdziecie Państwo w większości serwowanych przez nas dań.

Miła atmosfera, dogodna lokalizacja naszej sali weselnej dla mieszkańców Lublina, klimatyzowane wnętrza, duże porcje smacznych potraw to tylko niektóre z czynników jakie pozytywnie wpłyną na Państwa gościnę w naszym lokalu.

Nasza sala weselna pomieści w komfortowy sposób do 120 gości. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć ze zorganizowanych przez nas uroczystości weselnych.

Każda impreza ustalana jest indywidualnie z naszą Szefową. To właśnie Szefowa sprawuje pieczę nad przebiegiem każdego wesela i osobiście pilnuje żeby wszystko było dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”.

Przygotowaliśmy kilka gotowych propozycji menu weselnego. Do dyspozycji udostępniamy również prosty konfigurator menu, na podstawie którego w szybki sposób wycenią Państwo szacunkowy koszt wesela.

Pytania odnośnie dostępnym terminów i organizacji wesela, prosimy kierować do naszej Szefowej Bogumiły Staniszewskiej tel. 510122207.