Organizacja szkolenia

Coraz więcej firm decyduje się na organizowanie szkoleń swoich pracowników lub osób, które mają zostać ich pracownikami. Stałe podnoszenie swoich umiejętności jest w tym momencie wręcz wymagane – zwłaszcza w tych branżach, które przechodzą szybkie przemiany. Nie oznacza to jednak wcale, że szkolenia nie mogą odbywać się w przyjemnej atmosferze, w specjalnie do tego przygotowanych salach. Oferujemy swoim klientom nie tylko dogodne miejsce do organizacji takich imprez jak komunie czy wesela, ale również do zorganizowania szkolenia w Lublinie. Co dokładnie gwarantujemy?

Restauracja Calvados – oferta dla biznesu

Sala bankietowa nie musi służyć tylko i wyłącznie do organizacji imprez z tańcami. Jeśli zaopatrzona jest w dobre nagłośnienie oraz projektor multimedialny, można w niej zorganizować doskonałe szkolenie. Wygodna sala zlokalizowana w restauracji pozwoli od razu zaopatrzyć uczestników szkolenia w smaczne jedzenie i ciepłe oraz zimne napoje. Wszystko jest na miejscu, więc można swobodnie odpocząć w trakcie szkolenia, zbierając siły na dalszą część wykładu. W dodatku nasze ceny są bardzo atrakcyjne. Co jeszcze jest atutem naszej restauracji? Jest umiejscowiona w bliskiej odległości od centrum miasta. Organizacja szkoleń w Lublinie nie będzie już więc stanowić żadnego problemu – każdy z łatwością trafi na miejsce. Lokal posiada wydajny system klimatyzacji oraz wentylacji. Szkolenia można więc organizować przez cały rok – pogoda i temperatura nie będą nigdy żadnym problemem. Nasza sala bankietowa jest też wyposażona w profesjonalny system nagłośnienia z projektorem multimedialnym. Wyświetlanie kolejnych informacji i przekazywanie ich uczestnikom szkolenia nie będzie zatem stanowiło żadnego problemu.

Restauracja Calvados – zalety miejsca

Restauracja Calvados przystosowana jest do pomieszczenia nawet 120 osób. W dodatku jesteśmy w stanie zorganizować w tym samym czasie 2 niezależne od siebie imprezy. Jeśli szkolenie ma być podzielone, nie ma żadnego problemu – jednocześnie mogą się odbywać 2. Oczywiście, można również wynająć tylko jedną salę. Każda posiada własny dostęp do toalet. Warto dodać, że jeśli chodzi o zamawiane potrawy, można z góry ustalić menu dla uczestników imprezy. Z pewnością wiele osób będzie zadowolonych, że wchodzi to w cenę szkolenia. Warto mieć na uwadze, że takie menu jest ustalane indywidualnie i nie ma minimalnej ceny za osobę. Każdy może zamówić to, co najbardziej mu odpowiada. Zachęcamy do zorganizowania szkolenia właśnie u nas!

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu tel.: 510 122 207