Organizacja stypy

Przyjęcie pogrzebowe daje możliwość przyjaciołom i rodzinie możliwość spotkania się w mniej formalnym otoczeniu i pożegnanie zmarłego. Przyjęcie po pogrzebie daje żałobnikom możliwość wzajemnego wsparcia, dzielenia się historiami i wspomnieniami o zmarłym. W naszej restauracji możliwa jest organizacja takich spotkań.

Ostatnie pozegnanie

Zdajemy sobie sprawę, że stypa jest wydarzeniem wyjątkowym. Nasze doświadczenie pozwala nam zorganizować przyjęcie dostosowane do państwa indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Ze swojej strony zapewniamy doskonałe jedzenie. Nasza kuchnia oparta jest na rodzinnych smakach Lubelszczyzny. W przygotowanych potrawach Goście znajdą jedynie naturalne składniki, a wszystkie dania przygotowywane są u nas na bieżąco. Zapewniamy też miłą atmosferę, klimatyzowane wnętrze i możliwość indywidualnego ustalenia wszelkich szczegółów tej smutnej uroczystości. Naszym atutem jest też dogodna lokalizacja dla mieszkańców Lublina.

Planowanie

Bez względu na rodzaj przyjęcia pogrzebowego, które zdecydujesz się zorganizować, wydarzenie zajmie trochę planowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób w trakcie i przed pogrzebem nie ma głowy do planowania przyjęcia. Dlatego gwarantujemy, że wszystkie przygotowania weźmiemy na siebie i zadbamy o każdy szczegół przyjęcia pożegnalnego. Jesteśmy też otwarci na wszelkie państwa inicjatywy oraz potrzeby. Możemy też dodatkowo zorganizować odpowiednią część uroczystości, w których na przykład podamy jedzenie, które było ulubionym daniem zmarłego. W trakcie uroczystości możliwe jest odtwarzanie ulubionej muzyki. Organizowanie zajęć grupowych, takich jak zapalanie świec, a także oferując otwarty mikrofon, aby goście mogli dzielić się historią lub pamięcią. Możemy też na życzenie żałobników udekorować specjalnie pomieszczenie. Oczywiście wszelkie podejmowane przez nas kroki zostaną wcześniej ustalone z głównym organizatorem lub osobą odpowiedzialną za przyjęcie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu tel.: 510 122 207