Organizacja komunii

Komunia to ważny moment w życiu każdego młodego człowieka i jego rodziny. Coraz więcej rodziców postanawia więc świętować tą chwilę w odpowiedni sposób – z bliskimi i przyjaciółmi. Nie wszyscy mają możliwość zaproszenia gości do swojego domu, a ponadto przygotowanie stosownego poczęstunku mogłoby sprawić mnóstwo kłopotów. Na szczęście są miejsca, gdzie można zorganizować stosowne spotkanie. Jeśli komunia święta odbywa się w Lublinie lub okolicach tego miasta, można wynająć Restaurację Calvados! Dlaczego organizacja komunii w tym miejscu będzie dobrym pomysłem?

Oferta Restauracji Calvados

Restauracja Calvados specjalizuje się w organizacji imprez do 120 osób. Oferta może więc dotyczyć zarówno wesela, hucznych urodzin czy rocznic, jak i właśnie komunii. Miejsce jest zlokalizowane blisko centrum, więc każdy gość szybko i bez problemu tam trafi. Atutem jest także domowa kuchnia, w której z pewnością wszyscy się rozsmakują. Warto wiedzieć jednak, że jeśli chodzi o menu organizatorzy są otwarci na sugestie klientów. Potrawy są zaś zdrowe, przygotowywane przeważnie w piecu konwekcyjnym (parowym), bez użycia tłuszczu. Do ich szykowania używane są tylko świeże składniki – bez półproduktów mrożonych wcześniej. Zapewnia to wyborny smak i mnóstwo składników odżywczych. W dodatku są to często potrawy regionalne, charakterystyczne dla kuchni lubelskiej.

Komunia w Lublinie

Wnętrza Restauracji Calvados są klimatyzowane i obszerne. Posiadają oprawę muzyczną, z której można skorzystać, jak również projektor multimedialny. Miła atmosfera lokalu i duże porcje przygotowanych dań to wielkie atuty tego miejsca. Z pewnością każdy będzie zachwycony z oprawy uroczystości. Restauracja Calvados jest bardzo popularna i polecana. Impreza z okazji komunii świętej na pewno zostanie przygotowana z należytą pieczołowitością. Tym bardziej, że wszystko ustalane jest z klientami indywidualnie. Każda okazja posiada swój podniosły klimat. Świętowanie w Restauracji Calvados w Lublinie zapewni odpowiednie wspomnienia zarówno wszystkim gościom, jak i przede wszystkim przystępującemu do komunii świętej dziecku.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu tel.: 510 122 207