Organizacja jubileuszy i urodzin

Urodziny, imieniny, rocznice ślubów czy inne ważne jubileusze to bardzo istotne momenty w życiu każdego człowieka. Pragniemy bowiem spędzać je w najbliższym gronie, świetnie się bawiąc i tworząc niezapomniane wspomnienia z tego dnia. Mało kto ma jednak ochotę i czas, by wszystko przygotowywać samemu, a u wielu osób na wyprawienie hucznej imprezy nie pozwalają warunki mieszkaniowe, gdzie wszyscy goście zwyczajnie się nie zmieszczą. Stąd coraz większa popularność organizacji imprez okolicznościowych w lokalach, które oferują nie tylko przytulne i piękne wnętrze, ale także pyszne dania i napoje. Restauracja Calvados zapewnia jedno i drugie – gościom pozostaje już tylko świetnie się bawić!

Gdzie zorganizowac urodziny w Lublinie?

Tylko u nas! Nawet najważniejszy jubileusz, świętowany w Restauracji Calvados, będzie posiadał odpowiednią oprawę i atmosferę! Restauracja specjalizuje się w wyprawianiu większych i mniejszych imprez – jak wesela, komunie, chrzciny czy właśnie urodziny. Sala pomieści nawet 120 osób, w związku z czym cała rodzina może zjechać na jakąś ważną okazję. W dodatku oferujemy korzystne zniżki na dzieci, a do pewnego wieku zamawiający nie płaci za nie w ogóle. Jeśli chodzi o wynajem sali, Lublin jest miastem pełnym możliwości, jednak właśnie Restauracja Calvados posiada fantastyczną obsługę i menu dostosowane do wymagań osoby zamawiającej.

Nasza oferta

Restauracja Calvados serwuje tradycyjną, domową kuchnię, używając do wykonania dań jedynie naturalnych surowców. Wielkim plusem jest również miła atmosfera oraz dogodna lokalizacja. Restauracja znajduje się w pobliżu centrum, dzięki czemu dojazd jest bardzo prosty i z pewnością każdy z łatwością trafi na miejsce. Na gości czeka klimatyzowane wnętrze oraz duże porcje pysznego jedzenia. Warto wiedzieć, że każda impreza jest ustalana i przygotowywana w sposób indywidualny, więc tak ważne okazje jak urodziny czy istotne jubileusze będą perfekcyjnie dopracowane – wedle woli klienta. To oferta na każdą kieszeń, która z pewnością pozostawi pozytywne wspomnienia z wydarzenia!

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu tel.: 510 122 207